ortopeda

Opinie Pacjentów o ortopedach


Wszystkie opinie pochodzą z portalu znanylekarz.pl

dr n. med. Jerzy Michajłow

  lek. med. Andrzej Szybiński
"Poświęcił nam 30 minut, wyczerpująco odpowiadał na nasze pytania. Ma bardzo dobry kontakt i podejście do dziecka. Dobra diagnoza i wskazania do korekty postawy. Polecam".     "Namiary na doktora Szybińskiego dostałam od rodzica jednego z dzieci, które leczył w poradni ortopedycznej. Od razu postawił trafną diagnozę i zalecił leczenie, które przynosi rezultaty. Gdyby nie on, dziś moja 6-letnia córka miałaby okropną koślawość kolan".
 
"Pan Doktor super, Syn z miejsca go polubił, wszystko wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania, dobrze obchodzi się z dzieckiem. Nie naciąga na kolejne wizyty, nam zalecił ćwiczenia, pokazał dokładnie jak i powiedział, że kolejna wizyta nie jest potrzebna, chyba że będziemy chcieli to kontrola stópki za dwa miesiące i już. Rzeczowy i miły. Widać, że wie, co robi".
 
  "Serdecznie polecam Doktora. Trzy razy byliśmy u niego na wizycie (USG stawów biodrowych u córki). Ma dobre podejście do dzieci, a fakt że ten typ badania trwa wyjątkowo krótko powinien tylko cieszyć. Dobry diagnosta z długim stażem nie marnuje czasu".
"Pan Doktor ma naprawdę niesamowite podejście do małego pacjenta, a także do rodziców. Rzeczowo wytłumaczył, na czym polega leczenie i jak ćwiczyć. Dobrał nam odpowiednie obuwie i przede wszystkim odpowiedział na wszystkie pytania, a było ich wiele. Nie patrzył na zegarek i poświęcił nam tyle czasu, ile było trzeba".
 
  "Rewelacja!!! W końcu lekarz z powołania, dodatkowo uprzejmy. Do tej pory na naszej drodze spotkaliśmy samych konowałów. Dziecko w ogóle się nie bało, doktor słucha rodziców, tłumaczy nawet kilka razy jeśli trzeba, prawdziwy fachowiec".
"Nie spotkałam lepszego ortopedy dziecięcego, bardziej merytorycznego, konkretnego, z doskonałym podejściem do małego pacjenta i jego rodziców. Jesteśmy z mężem rodzicami zadającymi mnóstwo pytań lekarzom, a u Pana Doktora nie było zupełnie takiej potrzeby. Tak wyczerpującej informacji życzyłabym sobie od każdego lekarza".
 
  "Nasza Majka ma już blisko 2 latka. Była prowadzona przez zespół Szybiński - Michajłow od 3 miesiąca życia. Mieliśmy problem z dysplazją lewego biodra. Leczenie przyniosło efekty. Majka biega, postawę ma dobrą, nóżki całe i zdrowe".

Gabinet ortopedyczny dr n. med. Jerzy Michajłow i lek. med. Andrzej Szybiński
50-234 Wrocław, ul. Słowiańska 27 A/C   |   Tel.: (71) 363 65 84   |   E-mail: a.szybinski@gmail.com